•   czwartek, 19 września 2019
poradnik

Najlepsze gry na telefon

Czas wakacyjny sprzyja graniu na telefonie. Grać możemy podczas jazdy pociągiem, gdy podróżujemy samochodem i na wakacjach. Jakie wciągające gry możesz znaleźć w sklepach z aplikacjami? Na to pytanie odpowiemy w tym artykule. 

Wszystkie gry, które znajdziesz poniżej dostępne są za darmo, można je pobrać i sprawdzić, czy rzeczywiście są takie super. Tematyka gier jest przeróżna od symulatorów życia po wysokobudżetowe produkcje 3D z postaciami znanymi z ekranów telewizorów. Więcej informacji na temat gier, nie tylko na telefon, znajdziesz także tutaj: https://pinbook.pl/gry/artykuly

Dream wedding Planner - Dress, Dance Like a Bride 

Jest to gra, która stymuluje przygotowania do ślubu. Jak wiadomo, najważniejszy jest plan ceremonii i przygotowań. Gra cieszy się niesamowitą popularnością wśród nastolatek. Gracze mają w tej grze bardzo dużo do zrobienia, przecież trzeba ustalić najdrobniejsze szczegóły uroczystości oraz poprawić urodę państwa młodych. 

First Love Kiss - Cupid's Romance Mission 

Jest to kolejna gra skierowana do damskiej i młodej części użytkowników. Zanim dojdziemy do wyżej wymienionego małżeństwa, musimy zrobić pierwszy krok, którym jest pierwszy pocałunek i zdobycie księcia z bajki. W taj grze umawiamy się na pierwsze randki i zdobywamy pierwsze miłosne doświadczenia. Oczywiście zanim wyjdziemy na łowy, musimy przygotować naszą postać, aby wyglądała jak należy. 

Lapse 2: Before Zero 

Gra pozwala na przeprowadzenie kluczowych dla przebiegu akcji, które wykonuje się za pomocą przeciągnięcia kart w lewo lub w prawo (trochę jak na Tinderze).  

SpongeBob Moves In 

Jeśli jesteś fanem żółtej gąbki i "Bikini dolnego", ta gra będzie idealna dla Ciebie. Polega na opiekowaniu się miasteczkiem, którym żyje SpongeBob. Zapewniamy mu różnego rodzaju rozrywek oraz dostatnie życie, co nie jest wcale takie proste. 

Color Bump 3D 

Nie trzeba jednak skomplikowanych akcji, aby stworzyć niesamowicie wciągającą grę. Wystarczy trochę klocków i proste zasady. W tej grze chodzi o to, aby lawirować pomiędzy klockami o różnych kolorach. Zasady są proste, jednak zdobycie mistrzostwa już nie. 

 

Zobacz również