poradnik

Zestawienie najlepszych smartfonów w 2019 r.

 

Chcesz kupić nowy telefon ale nie wiesz jaki wybrać? Mamy dla Ciebie zestawienie najlepszych telefonów w 2019 r. Są to jedynie modele z najbardziej zaawansowaną technologią. Jak zapewne się domyślasz, nie są to tanie rozwiązanie. Najdroższy model może kosztować nawet siedem tysięcy złotych.

Huawei P30 Pro

Jest to najlepszy i najbardziej zaawansowany model dostępny na rynku. Idealnie sprawdzi się także jako aparat fotograficzny dzięki aparatowi wyposażonemu w 40 MP. Cena tego sprzętu to 3 799 zł.

Samsung Galaxy S10+

To co wyróżnia ten model to nowy wyświetlacz z podwójnym otworem na przednią kamerę. Wyposażony jest w ultradźwiękowe rozpoznawanie linii papilarnych. Ten model także wyróżnia się doskonałym aparatem fotograficznym. Jego cena to 3 949 zł.

iPhone XS Max

Jest to smartfon naszpikowany nowinkami technologicznymi, między innymi Face ID. Jest to możliwość odblokowania telefonu za pomocą twarzy. Wystarczy, że spojrzysz ta telefon, a ten rozpozna Twoją twarz i się odblokuje. Cena iPhone XS Max, w najniższej opcji pamięci, 5 479 zł.

Nokia 9 PureView

Jest to jedyny na świecie telefon z pięcioma kamerami umieszczonymi w dość nietypowy sposób. Kolejnym atutem tego modelu jest wyświetlacz bez żadnych wycięć i otworów. Jego cena to 2 299 zł.

OnePlus 6T

OnePlus 6T McLaren Edition to najszybszy smartfon w ofercie producenta. Ma 10GB pamięci RAM. W tym modelu zastosowano technologię szybkiego ładowania. Wystarczy trzydzieści minut, aby naładować telefon. Jego cena to: 2 997 zł.

LG V40 ThinQ

Wyposażony w potrójny aparat fotograficzny, dzięki któremu możemy zobaczyć podgląd z trzech kamer osobno i wybrać najlepsze ujęcie. Jego cena to 2 499 zł.

Xiaomi Mi 9

Jest najtańszym flagowym smartfonem w tym zestawieniu. Nie oznacza to jednak, że producent poszedł na kompromisy. Smartfon wyposażony jest w wodoszczelny ekran OLED oraz czujnik biometryczny. Jego cena to 1 999 zł.

HTC U12+

Wyposażony w technologię Edge Sense, która pozwala na sterowanie urządzeniem przez ściskanie bocznych ramek to jego największy atut. Jego cena to 1 739 zł.

Zobacz również